O Nas

EM GARDEN- projektujemy i zakładamy ogrody w Kaliszu i okolicy

Jesteśmy firmą , która od kilku lat zajmuje się zakładaniem i projektowaniem ogrodów w Kaliszu i okolicznych miejscowościach. Ogrody to bardzo szeroka dziedzina wiedzy i wymaga ciągłego zaangażowania aby oferowane usługi ogrodnicze były na najwyższym poziomie. Naszym celem jest budowanie ogrodów bezpiecznych i przyjaznych dla klientów, dlatego nie stosujmy chemicznych środków ochrony roślin i nawozów sztucznych. Ogród to miejsce wyjątkowe. To w nim spędzamy letnie wieczory, odpoczywamy i szukamy spokoju. Nasze podejście do projektowania ogrodów polega na wzajemnych relacjach z klientem, na zrozumieniu jego oczekiwań.

Projektowanie ogrodów to nie tylko plan rozmieszczenia roślin i kształty trawnika. Dobry projekt ogrodu musi zawierać wiele elementów. Budując dom najważniejszy jest fundament. Zakładając ogród najważniejszy jest projekt, dlatego w naszej firmie każdy ogród zaczyna się na ekranie komputera. Dzięki pracy na kilku programach graficznych, bardzo dobrej znajomości roślin i stylów ogrodowych, nasze projekty są pierwszym krokiem do pięknego ogrodu.

Projekt ogrodu to jego fundament a rzetelnie wykonane prace przy jego budowie gwarantują trwałość i bezpieczeństwo. Budowanie ogrodu to skomplikowany proces. Musimy wykonać wiele czynności a dzięki wiedzy, zaangażowaniu i odpowiednim doborze współpracowników robimy to dobrze i sprawnie.

Kto raz korzystał z naszych usług ogrodniczych i zakładał z nami swój ogród pozostaje z nami na długo. Świadczą o tym regularne pielęgnacje ogrodów, serwisy systemów nawadniania trawników oraz polecanie naszych usług znajomym i rodzinie.