Ogrody

Nasze realizacje

Borek

Borek
Borek
Ten ogród wykonaliśmy w 2016 roku .Mała powierzchnia ogrodu pozwoliła nam stworzyć przytulne i pełne uroku miejsce. Ogród miał mieć naturalny charakter, gęste nasadzenia i ciekawe elementy architektury . Wykonaliśmy kamienną ścianę przy tarasie a także kamienny wodospad na osi widokowej z tarasu. Dużo kwitnących bylin, miniaturowych iglaków i traw ,które docelowo mają zasłonić betonowy płot.
LOKALIZACJA: Borek
POWIERZCHNIA: 870 m²
PROJEKT: 2015
REALIZACJA: 2016

Kalisz

Mały ogród o powierzchni pięćdziesięciu metrów kwadratowych .Co można zrobić na tak małej powierzchni? Duży tras z płyt Venetia , zbiornik wodny ze szkłem i bazaltowymi płytami, gigantyczną ścianę z miskantów, które zasłoniły widok z sąsiednich domów. No i rośliny…na tak małej powierzchni jest ich bardzo dużo. Hortensje, jeżówki , liliowce , lawendy a nawet olbrzymie czosnki .Urokliwy ogród, w którym wszystkie rośliny są na wyciągniecie ręki .
LOKALIZACJA: Kalisz
POWIERZCHNIA: 50 m²
PROJEKT: 2015
REALIZACJA: 2017

Koźminek

Ten ogród wykonaliśmy od podstaw w niespełna miesiąc . Projekt, który wykonaliśmy składał się z nowej nawierzchni i całkowitej zmianie starego na nowe . Posadziliśmy w tym ogrodzie mnóstwo pięknych roślin, które zapewnią domownikom ciekawe widoki . Hortensje bukietowe , lawendy , szałwie, jeżówki i trawy pozwoliły nam zbudować bardzo ciekawy ogród , który będzie zyskiwał na wartości z biegiem czasu.
LOKALIZACJA: Koźminek POWIERZCHNIA: 975 m² PROJEKT: 2016 REALIZACJA: 2017

Stobno

Stobno
Stobno
Nasza realizacja dużego ogrodu pod Kaliszem. Ogród zaczęliśmy budować w 2016 roku od frontowej części. Ideą projektu było stworzenie ogrodu kwitnącego, z dużą ilością bylin i krzewów w naturalnym charakterze. Rośliny dobraliśmy tak aby o każdej porze roku ogród był dekoracyjny .Duży trawnik o okrągłym kształcie , ciąg drzew , grupy bylin, róż okrywowych i traw ozdobnych .Każdego roku mamy przyjemność robić kolejne części tego ogrodu, który z biegiem czasu, będzie wyglądał coraz piękniej.
LOKALIZACJA: Stobno
POWIERZCHNIA: 2670 m²
PROJEKT: 2016
REALIZACJA: 2016

Warszawa

Warszawa
Ogród w Warszawie wykonaliśmy w 2016 roku. Mieliśmy dużo istniejących roślin, które mogliśmy dowolnie przesadzić, przestawić i wkomponować na nowo. Ideą projektu było stworzenie ogrodu w cieniu starszych roślin. Wykonaliśmy nowe rabaty, zmieniliśmy kształty ogrodu, zbudowaliśmy granitowe schody o nierównej strukturze . Posadziliśmy dużo pięknych bylin , które kwitną od wczesnej wiosny do jesieni .
LOKALIZACJA: Warszawa
POWIERZCHNIA: 986 m²
PROJEKT: 2015
REALIZACJA: 2016

Zbiersk

Zbiersk
Zbiersk
Ten ogród ma już osiem lat . Duża działka pod lasem pozwoliła nam stworzyć piękny i klimatyczny ogród, który powstawał etapami . Każdego roku tworzyliśmy kolejne jego elementy. Duże oczko wodne, oporowe murki z ogrodami skalnymi, rabaty z bylin i traw. Posadziliśmy z nim ponad półtora tysiąca roślin. Jest to nasza ulubiona realizacja ogrodu, do której często wracamy .
LOKALIZACJA: Zbiersk
POWIERZCHNIA: 2870 m²
PROJEKT: 2010
REALIZACJA: 2011